манікюрний салон

Нарощені вії - неймовірно зручно, практично і красиво. Дівчатам не потрібно більше купувати туш, хвилюватися з приводу того, що фарба в будь-який момент потече, якщо на лице потрапить вода, перед сном не доведеться туш з вій змивати.

Вії для кожної дівчини підбираються індивідуально. Приміром, якщо у лиця круглі очі, то для того щоб їх візуально витягнути, необхідно вії нарощувати по краях очей. Якщо ж кутики очей опущені, то підняти їх можна за допомогою загнутих вій.

Вії можуть бути короткими, довгими і середніми. Довгі вії виглядають неприродно, тому найкраще перевагу віддавати віям середньої довжини. Щоб не було алергічних реакцій, необхідно використовувати вії, зроблені зі справжніх волосся


Нарощування вій

Процедура по нарощуванню вій полягає ось у чому. До основи наявних вій за допомогою клею приклеюють штучні вії. Ця процедура безболісна, вона не займає багато часу. Перед тим як приступити до нарощування вій з очей потрібно видалити косметику, повіки повинні бути знежирені спеціалізованим розчином. Спеціаліст з нарощування використовує спеціальний клей, який складається з смоли чорного або безбарвного кольору. Місця спайок маскують за допомогою безбарвного клею, чорний же клей нагадує підводку для очей. Носять нарощені вії приблизно два місяці, а потім роблять корекцію. Самий популярний і практичний спосіб полягає в поштучному приклеюванні вій, а не в приклеюванні пучками. Такі вії носяться довше. Знімати їх можна як у салоні, так і вдома самостійно. Для того щоб зняти нарощені вії самостійно, потрібно скористатися оливковою олією, так як вона не алергічна. На місце склейки вій наносять трохи олії і залишають на всю ніч. У салоні краси майстер користується спеціальною рідиною, яка розчиняє клей.

Після нарощування, вії можна мочити. Також фахівці радять не терти очі. Чіпати вії можна тільки під час вмивання. Можна використовувати жирні креми, так як через них смола може розчинитися.

Найменування процедури Ціна в грн.
1 Фарбування брів 25
2 Моделювання форми брів 25
3 Корекція вій 250
4 Нарощування вій 300

Відгуки

Люда
2015-09-03, 14:47
Спасибі майстру Оксані за класний манікюр! Гель лак тримався довго. Разом придумували оригінальний дизайн.
Юля
2015-09-03, 14:56
Ходжу в цей салон вже третій рік і дуже задоволена, майстри всі хороші, дуже якісний педикюр, манікюр і нарощування, була майже у всіх майстрів і жодного разу не залишилася задоволеною. всім раджу,
Наталя
2016-02-18, 23:16
Відвідую цей салон вже 2 роки,дуже задоволена роботою та відношенням майстрів!!! Ола-чудовий майстер,щиро вдячна їй за таку прекрасну роботу.)))