манікюрний салон

Салон "Магія краси" це саме те місце, де професійно надають подібні послуги.

Наші руки дозволяють нам доторкнутися, відчути, зрозуміти, тримати, щоб маніпулювати, і в кінцевому підсумку вони допомагають нам, щоб виразити себе. Навіть зараз, коли ми говоримо наші руки допомагають нам у нашій передачі повідомлення більш чітко.
Будь то на свідомому чи підсвідомому рівні, руки є однією з перших речей, які ми помічаємо, коли ми зустрічаємо когось. Древній ритуал рукостискання, який ми продовжуємо сьогодні (жест миру, щоб продемонструвати рукою), аж до вітання когось.

Маючи це на увазі, легко зрозуміти, чому наші нігті теж завжди являються важливою частиною по догляду за ними. З давніх часів і аж до наших днів довгі нігті означають статус, де хороший манікюр ознака того, що ви пишаєтеся вашою зовнішністю.

Ось і сьогодні дуже актуальне питання про нарощування нігтів і накладок на нігті, щоб додати довжину і поліпшити зовнішній вигляду ваших нігтів:
Нарощування нігтів - пластини з легкого пластика, який повторює форму нігтя наклеюється на кінчик натурального нігтя, щоб додати довжину. Акрил, гель, скловолокно або іншу суміш наносять на верхню частину розширення, за рахунок чого збільшують міцність і блиск.

Накладення на нігті - замість додавання штучної довжини на нігті просто наносять суміш, безпосередньо на натуральний ніготь, щоб додати міцність і довговічність.

Нарощування нігтів є відмінним способом, щоб додати довжину і силу на натуральні нігті. Вони не є заміною природного нігтя, але деякі призначені для імітації натурального нігтя за допомогою французького манікюру. Різні кольори і зображення можуть бути використані для прикраси нігтів. Вони прекрасно підходять, як на кожен день, так і для особливих випадків або весіль.

Користь для здоров'я:
Акрилові нігті допоможуть приховати або виправити зламані, пошкоджені, короткі, чи погані нігті, поломку нігтів, і захищає від розколів. Також допомагає запобігти у людей звичку кусати нігті. Нарощування нігтів і накладення на нігті використовуються, коли люди не в змозі відростити довгі і міцні натуральні нігті, а бажання присутнє. Ця проблема може бути вирішена за допомогою певних методів запропонованих в нашому салоні "Магія краси ".

Нарощування гелевих, акрилових нігтів

Найменування процедури Ціна в грн.
1 Первинне нарощування на форму 220-250
2 Корекція під покриття лаком:  
-          1 довжина 130
-          2 довжина 140
-          3 довжина 140
3 Реставрація одного нігтя 20-25
4 Зняття нарощених нігтів 40-60
5 Моделювання нігтів "Френч-гель" 250
6 Моделювання нігтів "Френч-гель", "PIPE" 250
7 Корекція "Френч-гель"  
-          1 довжина 160
-          2 довжина 160
-          3 довжина 180
-          4 довжина 200
8 Реставрація 1 нігтя "Френч-гель" 25
9 Нарощування кольоровими гелями 250
10 Корекція кольоровими гелями  
-          1 довжина 160
-          2 довжина 160
-          3 довжина 180
-          4 довжина 200
11 Акваріумний дизайн 250
12 Ліплення кольоровими гелями 3D один ніготь 20

Відгуки

Люда
2015-09-03, 14:47
Спасибі майстру Оксані за класний манікюр! Гель лак тримався довго. Разом придумували оригінальний дизайн.
Наталя
2016-02-18, 23:16
Відвідую цей салон вже 2 роки,дуже задоволена роботою та відношенням майстрів!!! Ола-чудовий майстер,щиро вдячна їй за таку прекрасну роботу.)))
Олена
2019-11-18, 13:43
Все на вищому рівні!)) Задоволена)