манікюрний салон

Так що ж собою представляє покриття Shellac? Дане покриття прийнято використовувати як гібрид гелю і лакового покриття, а також як гелевий манікюр, який здатний стабільно утримуватися на нігтях протягом цілого місяця.

Відмінна риса цього манікюру з покриттям Shellac в тому, що по завершенню процесу манікюру на нігті наносять не простий лак, а саме це покриття. Наскільки ви знаєте, у Києві є величезна безліч салонів краси, але тільки в нашому салоні у вас з'явиться можливість відчути на собі всі принади справжнього мистецтва манікюру.

Покриття Shellac буде дбайливо ставитися до вашим нігтям, тому що в його складі не присутні компоненти підвищеної агресивності і це також одне з основні його переваг. Важливим є і те, що при використанні цього покриття не потрібно кропіткої підготовки поверхні нігтів.

Серед інших переваг покриття, на які хотілося б звернути увагу, можна виділити наступне:
- велика різноманітність колірних відтінків
- термін служби - не менше місяця
- немає необхідності спилювати покриття, як при використанні звичайного нарощування

Найменування процедури Ціна в грн.
1 Покриття лаком в один тон Shellac 100
2 Покриття лаком френч Shellac 120
3 Зняття лаку Shellac 40

Експерти пояснюють, чому гель-лак є кращим варіантом, ніж регулярні гелеві нігті.

CND Shellac, Gellish, LeChat манікюр є не-гель манікюром на ринку, що робить його менш шкідливими для нігтів. Є більше 100 відтінків лаку і вони можуть бути багаторівневими з нескінченними можливостями.

Зроблений манікюр тримається близько двох тижнів або довше - немає зазубрин.

Видалення системи гель-лаків легко і ніжно. Не вимагає буферизації і не заподіює пошкодження емалі на відміну від видалення гелю.

Час застосування з CND Shellac, Gellish, LeChat триває всього 30 хвилин, а результат його залишається на довго і зберігає свій блиск протягом 2х, 3х тижнів. Shellac CND система була визнана, як кращий новий продукт.

Відгуки

Таня
2015-09-03, 14:41
Салон приємний, затишний, ввічливий персонал.
Наталя
2016-02-18, 23:16
Відвідую цей салон вже 2 роки,дуже задоволена роботою та відношенням майстрів!!! Ола-чудовий майстер,щиро вдячна їй за таку прекрасну роботу.)))
Юля
2015-09-03, 14:56
Ходжу в цей салон вже третій рік і дуже задоволена, майстри всі хороші, дуже якісний педикюр, манікюр і нарощування, була майже у всіх майстрів і жодного разу не залишилася задоволеною. всім раджу,